Premenstruační syndrom kapky

199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Ideální varianta přípravku pro ženy, které pravidelně každý měsíc bojují s nepříjemnostmi spojenými s PMS. Je jich poměrně mnoho, ovšem ne všechny hledají pomoc prostřednictvím hormonálních přípravků. Žen, které se každý měsíc PMS protrápí přibývá také kvůli civilizačnímu stresu a napětí, tedy faktorům, které mají na hormonální nerovnováhu velký vliv. Pokud potřebujete úlevu od bolestí a paralýzy ze společenského i běžného života, jste na správném místě. Vyhněte se bolestem břicha, křečím, nadýmání, průjmovým atakám, migrénám a dalším projevům PMS, díky konzumaci lihové bylinné tinktury. Vyvážená kombinace výtažků z bylin vám pomůže vyrovnat vnitřní procesy v těle a zklidnit duši během pravidelného kritického období.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinná lihová tinktura Premenstruační syndrom je skvělým řešením pro ženy, které mají dlouhodobě problémy s menstruací, a především v období před samotným krvácením. Úprava poslední fáze cyklu je tak ideální volbou. Pokud je třeba zbavit se bolestí hlavy, břicha a dalších průvodních jevů nepříjemného PMS, je to právě kombinace účinných látek v extraktu Premenstruační syndrom, co zaručeně zabírá. Tinktura zajistí okamžitou úlevu, uvolnění a vnitřní i psychickou pohodu. Jedinečná kombinace výtažků vede k efektivnímu účinku extraktu. Vyzkoušejte sama, jak krásný život může být bez ohledu na menstruační kalendář.

Co je bylinná lihová tinktura Premenstruační syndrom?

S PMS se jistě potkala každá žena, v silnější či slabší formě, takže není třeba se o něm sáhodlouze rozepisovat. Ovšem tinktura Premenstruační syndrom může napomoci tomu, aby i dny těsně před ukončením cyklu byly přesně takové, jaké si je přejete mít. Tedy klidné, plné aktivit, které máte ráda a především bezbolestné. S negativními symptomy různého rozsahu se potýká až 90 % žen, více než polovina z nich nemůže v těchto dnech vykonávat ani běžné činnosti. Pokud chcete nad PMS zvítězit, sáhněte po tinktuře Premenstruační syndrom. Řešení na přírodní bázi si zamilujete.

Účinky tinktury Premenstruační syndrom

Jedinečné složení přípravku Premenstruační syndrom je založeno na vyváženém poměru účinných látek z kořene maca, anděliky čínské, šišáku bajkalského a kozlíku lékařského. Zmíněné bylinky zklidňují, kontrolují hormonální rovnováhu, tlumí bolest, snižují otoky. Což je přesně to, díky čemu lze dosáhnout úlevy i během hormonálně vypjatého období. PMS způsobuje hormonální nerovnováha, ale také nedostatek základních vitamínů a minerálů. Zkuste fungovat společně s tinkturou a určitě se budete cítit lépe.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo tinkturu Premenstruační syndrom užívají?

  • Klidnější průběh PMS
  • Menší otoky
  • Slabší bolesti břicha
  • Klidný spánek
  • Slabší pocení
  • Méně výkyvů nálad

Tinktura Premenstruační syndrom jako rychlá a snadná úleva od pravidelných obtíží

Ideální kombinace látek obsažených v tinktuře Premenstruační syndrom jsou variantou pro ženy, které se nechtějí pravidelně trápit PMS a obtížemi s ním spojenými. Díky spojení účinných extraktů ověřených bylin se i dny, které pro vás byly dosud velmi nepříjemné, mohou stát příjemnými okamžiky, během kterých nebudete muset rušit své plány.

Objem balení: 50 ml

Dávkování: 30-60 kapek (2-4 ml) denně.

Denní dávka obsahuje: Maca stand. extrakt – 71-142 mg, andělika činská stand. extrakt – 71-142 mg, šišák bajkalský stand. extrakt – 44-88 mg, kozlík lékařský stand. extrakt – 44-88 mg. 

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), řeřicha peruánská/maca (Lepidium meyenii) – standardizovaný extrakt z kořene, andělika čínská (Angelica sinensis) – standardizovaný extrakt z kořene, šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) – standardizovaný extrakt z kořene, kozlík lékařský (Valeriana officinalis) – standardizovaný extrakt z kořene.

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava