Propolis kapky

199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Propolis je produktem stavební činnosti včely medonosné a pro svůj obsah mikronutrientů je považovaný za přírodní zlato. Působí antibakteriálně a je skvělým vedlejším produktem činnosti včel, který je vhodné využívat také k posílení obranyschopnosti lidského organismu. Propolis pomáhá posílit obranyschopnost, imunitu a v neposlední řadě perfektně funguje jako obránce proti kožním parazitům, napomáhá hojení ran a také zánětům v krku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud se na Propolis podíváte vědecky, jde o velmi proměnlivou směs složek, pryskyřičných látek, včelího vosku, balzámů, éterických olejů. Obsahuje velké množství vitamínů skupiny B, zbarvení propolisu je dáno stopovými prvky reagujícími s flavonoidy. Lihová tinktura Propolis je pak extraktem pro posílení organismu v okamžicích, kdy je napadán viry a bakteriemi, má dlouhodobé hojivé i preventivní účinky.  Má bakteriostatické účinky, což znamená, že ničí bakterie způsobující například žaludeční vředy, zánět plic. Skvěle také brání vzniku a rozvoji zubního kazu, působí negativně na růst kvasinek a hub. Bylinná lihová tinktura je esenciálním výtažkem toho nejlepšího, co propolis v přírodní podobě obsahuje, je tedy skvělá pro denní dávkování a imunizaci organismu.

Co je lihová tinktura Propolis

TinkturuPropolis je vhodné využívat v případě boje se zánětem, bakteriemi a při snaze posílit imunostimulační vlastnosti. Mezi vitamíny a minerály, které výtažek z propolisu obsahuje, patří vitamíny skupiny B, které podporují činnost nervové soustavy. Kromě toho je přímo nabušená hořčíkem, provitamínem A, železem a vápníkem. Tinktura napomáhá dobrému stavu pokožky, kvalitě zubů, je nesmírně důležitá při růstu kostí u mladších organismů, ale také ve vyšším věku jako prevence osteoporózy. Díky obsahu železa má propolis vliv na tvorbu hemoglobinu, je tím, kdo napomáhá cirkulaci červených krvinek v organismu. Je tedy nezbytný pro imunitní odpověď organismu a pomocníkem proti celkové únavě a vyčerpání. Propolis chrání nejen včelí úly, ale v podstatě každý organismus, který se do kontaktu s touto látkou dostane. Na druhou stranu je na místě říct, že je třeba k propolisu a jeho aplikaci přistupovat opatrně, může být silným alergenem.

Jak vnímají účinky tinktury Propolis na své zdraví její uživatelé?

  • Nižší nemocnost
  • Snížení pocitu únavy
  • Omezení zápachu z úst a s tím související menší kazivost chrupu
  • Vymizení únavy
  • Rychlé hojení ran
  • Eliminace bolesti v krku při zánětu

Tinktura Propolis jako rychlé řešení obtíží

Tinktura Propolis má skvělé a prokázané hojivé i preventivní účinky na lidský organismus. Může se používat neředěná, ale také smíchaná s vodou lokálně, například k hojení drobných ran. Je skvělým kloktadlem, napomáhá snížení zápachu z úst i preventivně proti zubnímu kazu. Díky svému složení je ideálním pomocníkem prakticky proti všem atakám na organismus, který by se jinak bakteriím a virům neuměl dostatečně intenzivně bránit. Několik kapek tekutého zlata denně je tím, co vaše imunita potřebuje pro bezchybné fungování.

Objem balení: 50 ml

Dávkování: 15 kapek (1 ml) denně. Můžete přidat do studeného nápoje a kloktat.

Denní dávka obsahuje: Propolis – 50 mg.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Nepoužívat při přecitlivělosti na propolis.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Voda, jemný líh (minimálně 60 obj. % alk./ethanolu), propolis cera.

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava