S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Rakytník kapky

159 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Rakytník je díky svému vysokému obsahu vitamínu C považovaný za vitamínovou bombu. Už jen jedna bobulka tohoto plodu dodá organismu denní dávku vitamínu C. A toho je zapotřebí v hojné dávce jako prevence mnoha chorob civilizačních i sezónních. Pokud jste rakytník zatím do svého životního stylu nepřizvali, máte jedinečnou šanci to napravit. To nejlepší z něj naleznete v jediné kapce bylinné tinktury Rakytník.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinná lihová tinktura Rakytník má skvělý vliv na imunitní systém člověka. Kromě vitamínu C obsahuje také vitamín A, E, K, dále pak organické kyseliny a má biostimulační účinky. Užívání výtažku z rakytníku je ideální v situaci, kdy se vaše tělo snaží ve svém výkonu zastavit viróza, v případě, že se trápíte trávícími obtížemi nebo máte problémy s krevním oběhem – například máte problematicky chladné končetiny. Rakytník a všechny jeho složky prospívají také fungování pokožky, prokrvují ji, napomáhají hydrataci a předcházejí stárnutí. Bylinná tinktura je esenciálním výtažkem toho nejlepšího, co rakytník v přírodní podobě obsahuje, je tedy skvělá pro denní užívání.

Co je bylinná lihová tinktura Rakytník

Pokud se trápíte častými nemocemi v jejich podzimní a jarní sezoně, pak je váš organismus oslabený a nedokáže si poradit s útoky vnějších vlivů. Je tedy na místě posílit nejen jej, ale primárně také mikrobiom, který, díky ose mozek – střeva, je odpovědný za zdraví a imunitní reakce člověka. Rakytníkový výtažek dokáže také nastartovat chuť k jídlu. Díky kombinaci mikronutrientů je považovaný za ochránce srdce a cévní soustavy. Rakytník podporuje tonus a vitalitu krevních řečišť, má vliv na správnou srážlivost krve, má na starosti vyvažování pružnosti cév. Dále pak na správné fungování pokožky, její vzhled, kvalitu i hydrataci. V neposlední řadě pak podporuje obranyschopnost organismu na základní úrovni.

Jak vnímají účinky tinktury Rakytník na své zdraví její uživatelé?

  • Znovuobjevení vitality
  • Snížení pocitu únavy
  • Zvýšení chuti v jídlu
  • Vymizení pocitu studených končetin
  • Lepší imunita – menší nemocnost
  • Pomalejší stárnutí
  • Méně vrásek

Tinktura Rakytník jako rychlé řešení obtíží

Tinktura Rakytník je znovuobjeveným zlatem, které v minulosti využívali hojně naši předci v lidovém léčitelství. Je skvělým preventivním prostředkem pro případy únavy, zvýšené nemocnosti, podporuje trávení i fungování cévní soustavy. Je přípravkem pro omlazení celého organismu a posílení vitality ve stresovém období. Dodává tělu energii a pro lidský organismus je právě výtažek z rakytníku velice důležitým pomocníkem pro všechny buňky lidského těla, které se následně odvděčí dlouhověkostí a zdravým fungováním.

Objem balení: 50 ml

Dávkování: 15-30 kapek (1-2 ml) třikrát denně 20 minut před jídlem. Můžete přidat do studeného nápoje. Při zdravotních potížích podávejte minimálně 3 měsíce.

Denní dávka obsahuje: Rakytník řešetlákový stand. extrakt – 90-180 mg, vitamín C – 15-30 mg (*19-38 %). *Referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) – standardizovaný extrakt z plodu (flavonoidy 10 %), vitamín C (kyselina L-askorbová).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava