S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Žádný stres kapky

199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Máte toho hodně nejen v práci, ale také v osobním životě? Uvítali byste zklidnění a rovnováhu, které se vám nedostává? Pak je bylinná tinktura Žádný stres přesně tím pomocníkem, kterého byste měli uvítat jako součást svého životního stylu. Díky vyvážené kombinaci výtažků z bylin je právě tato tinktura tím, co vás uvede do stavu pohody, vyrovnanosti a klidu. Zbavte se jednou provždy pravidelných bolestí hlavy, nedostatku spánku i žaludečních obtíží. Původci dlouhodobého stresu se tak snadno stanou minulostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinná tinktura Žádný stres je vyváženou recepturou složenou z výtažků těch bylin, které pro zklidnění používaly už naše prababičky. Šišák, třezalka, valeriána a další jsou přesně těmi rostlinami, které byly pro uvolnění používány nejen v podle historických pramenů, ale jsou stejně oblíbené i v dnešní době. Pravidelné užívání tohoto doplňku stravy velmi rychle vede k potlačení pocitu strachu, únavy i vyčerpání, brání metabolickému rozvratu a povzbuzuje celkovou vitalitu těla. To ve výsledku vede k vyššímu soustředění a duševnímu výkonu bez zbytečného napětí a stresu. Právě zpomalení procesu stárnutí buněk je tím, co vede k úlevě od stresu a napětí.

Co je bylinná lihová tinktura Žádný stres?

Šišák bajkalský je jedinečným podpůrným prostředkem při léčbě duševních obtíží, stresu. Kromě toho působí na zlepšení imunity organismu, napomáhá k detoxikaci. Třezalka tečkovaná tlumí hormonální výkyvy, má vliv na detoxikaci organismu, pročišťuje. Maca peruánská je nositelem vápníku, hořčíku a dalších mikronutrientů. Lékořice lysá zmírňuje projevy chronické únavy a napětí. Rozchodnice růžová chrání organismus proti stresu, posiluje psychickou pohodu. Kozlík lékařský se používá při léčbě úzkostí, jinan dvoulaločný zlepšuje paměť, eleuterokok ostnitý neboli čertův kořen zvyšuje odolnost organismu, léčí stres a zvyšuje imunitu. Právě tato kombinace účinných látek staví tinkturu Žádný stres na přední místo oblíbenosti mezi uživateli.

Účinky tinktury Žádný stres

Je skvělé sledovat fungování adaptogenů v bylinách a jejich vliv na lidské zdraví. Unikátní složení všech jednotlivých složek v tomto přípravku má za výsledek eliminaci stresu, snížení atak stresových reakcí a jejich intenzivního vlivu na lidský organismus. Díky tomu se organismus nestává místem pro bujení civilizačních chorob, které akutní a pravidelný stres vyvolává. Jedinečný účinek přípravku Žádný stres tedy vede k nastolení rovnováhy těla i duše. A dlouhodobému zdraví.

 Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo tinkturu Žádný stres užívají?

  • Zmírnění napětí
  • Vymizení únavy
  • Schopnost pracovat s relaxačními technikami
  • Klidný spánek
  • Duševní vyrovnanost
  • Posílení imunitního systému

Tinktura Žádný stres jako dokonalý zklidňující koktejl s efektem vnitřní vyrovnanosti

Organismus člověka reaguje na vnější faktory stresovou reakcí. V okamžiku, kdy dochází k napětí v zaměstnání, mezi přáteli či doma, je právě stres imunitní odpovědí organismu, která z dlouhodobého hlediska není zdravá a vede k rozvoji mnoha civilizačních onemocnění chronického charakteru. Na vině je vyplavování hormonů stresu, kortizolu a adrenalinu. Předcházet takovému stavu můžete právě užíváním tinktury Žádný stres.

Obsah balení: 50 ml

Dávkování: 30-60 kapek (2-4 ml) denně.

Denní dávka obsahuje: Šišák bajkalský stand. extrakt – 40-80 mg, třezalka tečkovaná stand. extrakt – 18-36 mg, kozlík lékařský stand. extrakt – 18-36 mg, lékořice lysá stand. extrakt – 14-28 mg, jinan dvoulaločný stand. extrakt – 8-16 mg, maca stand. extrakt – 6-12 mg, rozchodnice růžová stand. extrakt – 4-8 mg, eleuterokok ostnitý stand. extrakt – 4-8 mg.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Není vhodné pro osoby s poruchami srážlivosti krve. 

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Voda, jemný líh (min. 35 obj. % alk./ethanolu), šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) – kořen stand. extrakt D 95 %, třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum) – nať stand. extrakt D 0,3 %, kozlík lékařský (Valeriana officinalis) – kořen stand. extrakt D 0,8 %, lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) – kořen stand. extrakt D 20 %, jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) – list stand. extrakt D 20:1, řeřicha peruánská/maca (Lepidium meyenii) – kořen stand. extrakt D 10:1, rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) – kořen stand. extrakt D 10:1, eleuterokok ostnitý (Eleutherococcus senticosus) – kořen stand. extrakt D 1 %.

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava