Ženšen kapky

159 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Kořenů ženšenu existuje hned několik druhů. Je to podle míst, kde rostou, protože právě to nakonec vede k tomu, jakou sílu kořen ženšenu má. Všechny varianty tohoto kořene jsou ale považovány za adaptogeny, léčivé rostliny, které zvyšují odolnost organismu proti fyzickému vypětí, psychickému přetížení, stresu. Podle místa sklizně jsou pak kořeny ženšenu využívány k nejrůznějším léčebným a preventivním procedurám. Kořen rostliny byl podroben dlouhodobému zkoumání a vždy je zřejmé, že je přímo nabitý celým spektrem aminokyselin, polysacharidů a vitamínů. Ty nejkvalitnější účinky výtažku z kořene ženšenu můžete nyní na svém těle okusit i vy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V tradiční čínské medicíně je ženšen považován za nejvýznamnější léčivou rostlinu. Je vhodný pro užívání při akutních stavech i při prevenci. Posiluje vitalitu organismu, urychluje regeneraci a má i další přednosti. Dlouhodobě byl právě ženšen zkoumán lékaři a byly mu přiznány tyto schopnosti: Působí na oběhový systém, centrální nervovou soustavu, soustavu lymfatických žláz, imunitní systém. Jedinečný výtažek v tinktuře Ženšen pak také prohlubuje spánek, zlepšuje sexuální vitalitu, posiluje obranyschopnost organismu, zlepšuje duševní funkce – dlouhodobou a krátkodobou paměť.

Co je bylinná lihová tinktura Ženšen

Jak již bylo řečeno, ženšen je zázračným kořenem, jehož účinky na lidský organismus nelzepřehlížet. Jeho síla je pro organismus nenahraditelná, a to ve všech směrech. Kromě dalšího působí na potenci, posiluje centrální nervovou soustavu, podporuje mozkové funkce. Zmírňuje menopauzální obtíže, je přírodním antioxidantem. Udržuje stabilní hladinu cukru v krvi, podporuje rekonvalescenci po nemoci či úrazu. Je stimulantem dobré nálady i vitality. Jeho účinnost je ověřena staletími, proto je na místě vpustit jeho sílu také do moderního životního stylu.

Účinky bylinné lihové tinktury Ženšen

  • Zlepšení kognitivních funkcí
  • Posílení paměti
  • Vyšší výkon v sexuální oblasti
  • Snížení stresového bušení srdce
  • Vylepšení vitality organismu
  • Umírněnější průběh menopauzy
  • Okamžitá rekonvalescence po sportu
  • Pozvolné snižování hladiny cukru v krvi
  • Kvalitnější pleť i pokožka

Tinktura Ženšen jako rychlé řešení obtíží

Ženšen je považován za ochránce srdce. Už několik tisíciletí je také považován za pravý elixír mládí a života. Je velkou zbraní tradiční čínské medicíny. A to především díky množství adaptogenů, které obsahuje. Jde o účinné látky, které mají vliv na potenci, vitalitu organismu, dlouhověkost, pomalejší stárnutí organismu na buněčné úrovni, harmonizaci celého těla. Snižují a regulují krevní tlak. Dále je ženšen zdrojem fytochemikálií, které jsou pro nás nenahraditelné. Velmi popisně jsou podobné hormonům, i proto je jejich účinek na lidský organismus tak zásadní. Protizánětlivá aktivita fytochemikálií je prozatím v klasické západní medicíně nedoceněna. Vyzkoušejte, jak se vám zlepší život díky tinktuře Ženšen. Zpomalte stárnutí a začněte si užívat toho, co vám život nabízí.  

Objem balení: 50 ml

Dávkování: 15-30 kapek (1-2 ml) třikrát denně. Můžete přidat do studeného nápoje.

Denní dávka obsahuje: Ženšen stand. extrakt – 60-120 mg, vitamín C – 15-30 mg (*19-38 %). *Referenční hodnota příjmu. 

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), ženšen (Panax ginseng) – standardizovaný extrakt z kořene (ginsenosidy 25 %), vitamín C (kyselina L-askorbová).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava