S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Citrónová tráva

169 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Silice citrónové trávy jsou podpůrným prostředkem pro předcházení symptomatickým obtížím. A používají se déle než tři tisíce let. Jejich síla a účinné látky zvyšují schopnost koncentrace, efektivně bojují s únavou, a tlumí stres bez nežádoucích účinků ospalosti a únavy. Mírně snižují krevní tlak. Skvělý vliv mají tyto silice na trávení a jsou prostředkem proti nadměrnému pocení. Výtažky z citrónové trávy odpuzují hmyz a velmi příjemně voní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostlinné silice mají skvělý vliv na stav organismu i mysli. Jako posilující nelékařský prostředek se hodí k masáži na kůži, ideální jsou jako koupelová přísada. Není vhodné nanášet neředěné přímo na pokožku a nikdy ne před sluněním.

Co je Citrónová tráva - silice

Výtažek silic se extrahuje z voňatky citrónové, známé jako Lemongrass. Jde o bylinu z čeledi trav, má citrónovou příchuť i aroma. Už v době před naším letopočtem byla hojně využívána pro své lékařské účinky. Vytrvalá tráva, která pochází původem z Asie obsahuje látky, které pomáhají se stresem, zažíváním i únavou. Skvěle funguje na problémy těla i duše.

Silice nejsou léčebným prostředkem, neléčí záněty ani jiné zdravotní problémy, které se léčí klasickými medicínskými postupy. Mohou ale přispět k navození pohody, zmírnění příznaků. Dlouhodobý zdravotní stav vždy konzultujte se svým lékařem, aromaterapie s pomocí silic je pouze doprovodnou podpůrnou metodou, jak si ulevit od příznaků. Kombinací aplikace silic a dalších metod se tělo stává odolnější a psychicky v pohodě. Účinek klasických postupů může být díky využití silic dlouhodobější. Používání silic vede k tomu, že se váš imunitní systém a psychická odolnost dostávají na silnější úroveň, což může zabránit dalším problémům.

Použití: K masáži na kůži použijte v ředění 1:100 (odpovídá 24 kapkám na 100 ml oleje). Pro osvěžení pokožky přidejte do koupele 10–15 kapek. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Nepoužívejte před následným opalováním.

Všeobecná upozornění: Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro děti.

Nepoužívejte neředěné! Používejte pouze v určeném účelu uvedeným postupem. Pokud jste měl/a dříve alergie, před použitím směs otestujte na předloktí. Jen pro zevní použití. Neužívejte vnitřně!

Objem balení: 10 ml

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava