S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Eukalyptus

169 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

100% silice, která uvolňuje svým účinkem dýchací cesty, osvěžuje vzduch. Strom, který původem pochází z Austrálie, zaujal už první osadníky, protože jeho listy jim pomáhaly s hojením ran, osvěžením vzduchu a při střevních obtížích. Výtažek z listů eukalyptu zpevňuje pokožku těla, skvěle restartuje činnost sliznic a posiluje jejich obranyschopnost. V létě má silice skvělé chladivé účinky. Funguje v masážních emulzích proti vzniku akné, v koupeli osvěžuje, hydratuje a uvolňuje. Odborníci v oblasti aromaterapií se shodují na tom, že silice eukalyptu spouští v organismu řadu nejen emocionálních reakcí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostlinné silice mají skvělý vliv na osvěžení organismu i mysli. Mohou oslabit bakterie a viry ve vašem okolí. Proto je vhodné inhalovat silice eukalyptu už při prvních náznacích rýmy a dalších projevů nachlazení a oslabení ochranné bariéry organismu. 

Co je Eukalyptová silice

Výtažek silic Eukalyptu je nejsilnějším přírodním pomocníkem při boji s nachlazením a rýmou. Díky účinku silic se sedmidenní rýma může o několik dní zkrátit. Uvolňují dýchací cesty, povzbuzují organismus, posilují jeho obranyschopnost. Kromě toho se silice eukalyptu využívají při zpevňujících koupelích, posilují epidermis, snižují viditelnost celulitidy.

Silice nejsou léčebným prostředkem, neléčí záněty ani jiné zdravotní problémy, které se léčí klasickými medicínskými postupy. Mohou ale přispět k navození pohody, zmírnění příznaků. Dlouhodobý zdravotní stav vždy konzultujte se svým lékařem, aromaterapie s pomocí silic je pouze doprovodnou podpůrnou metodou, jak si ulevit od příznaků. Kombinací aplikace silic a dalších metod se tělo stává odolnější a psychicky v pohodě. Účinek klasických postupů může být díky využití silic dlouhodobější. Používání silic vede k tomu, že se váš imunitní systém a psychická odolnost dostávají na silnější úroveň, což může zabránit dalším problémům.

Použití: K masáži na kůži použijte v ředění 1:100 (odpovídá 24 kapkám na 100 ml oleje). Pro osvěžení pokožky přidejte do koupele 10–15 kapek. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Nepoužívejte před následným opalováním.

Všeobecná upozornění: Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro děti.

Nepoužívejte neředěné! Používejte pouze v určeném účelu uvedeným postupem. Pokud jste měl/a dříve alergie, před použitím směs otestujte na předloktí. Jen pro zevní použití. Neužívejte vnitřně!

Objem balení: 10 ml

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava