S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Grapefruit

229 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Grapefruit je ovoce pocházející původem z Karibiku. Jeho silice pak pomáhají organismu posílit jeho výkon, jsou oblíbené pro svoje antidepresivní účinky. Silice grapefruitu mohou při správném užití stimulovat krevní oběh a imunitu, jejich esence napomáhá při bolestech hlav, eliminují rozvoj migrény v jejím počátku. Je velmi příjemnou vůní, pomáhá čistit vzduch a téměř nikdo na ní nereaguje negativně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silice grapefruitu jsou alternativním pomocníkem proti přetížení organismu, jeho vonné síly nelékařsky stimulují funkci mozku, pomáhají koncentraci, podporují činnost trávícího traktu, zbavuje tělo toxinů. Zvyšuje tvorbu moči a odvodňuje zavodněný organismus. Celkově pomáhá při trávení. Silice napomáhají při unavených a ztuhlých svalech, eliminují volné radikály, bakterie i viry, které se mohou usazovat na bukálních sliznicích hlavy a jsou příčinou mnoha medicínsky dlouhodobě léčených onemocnění a problémů.

Co je Grapefruitová silice

Výtažek silic grapefruitu je skvělým pomocníkem při bolestech hlav, vůně silic napomáhá s trávením, odvodňováním organismu. Mohou oslabit bakterie a viry ve vašem okolí. Jejich výrazná vůně pomáhá při bolestech svalů a kloubů - uvolňuje. V rámci masážní emulze má nezastupitelnou pozici pro rekonvalescenci unavených částí pohybového aparátu.

Silice nejsou léčebným prostředkem, neléčí záněty ani jiné zdravotní problémy, které se léčí klasickými medicínskými postupy. Mohou ale přispět k navození pohody, zmírnění příznaků. Dlouhodobý zdravotní stav vždy konzultujte se svým lékařem, aromaterapie s pomocí silic je pouze doprovodnou podpůrnou metodou, jak si ulevit od příznaků. Kombinací aplikace silic a dalších metod se tělo stává odolnější a psychicky v pohodě. Účinek klasických postupů může být díky využití silic dlouhodobější. Používání silic vede k tomu, že se váš imunitní systém a psychická odolnost dostávají na silnější úroveň, což může zabránit dalším problémům.

Použití: K masáži na kůži použijte v ředění 1:100 (odpovídá 24 kapkám na 100 ml oleje). Pro osvěžení pokožky přidejte do koupele 10–15 kapek. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Nepoužívejte před následným opalováním.

Všeobecná upozornění: Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro děti.

Nepoužívejte neředěné! Používejte pouze v určeném účelu uvedeným postupem. Pokud jste měl/a dříve alergie, před použitím směs otestujte na předloktí. Jen pro zevní použití. Neužívejte vnitřně!

Objem balení: 10 ml

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava