Kosodřevina

Novinka
189 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.3.2024

100% silice, která je velmi hřejivá a svou silou napomáhá při bolestech pohybového aparátu, při prokrvování rukou a nohou, čistí pleť, má vliv na pocit bezpečí a tepla. Je skvělým pomocníkem při urychlení průběhu chřipky a nachlazení, optimalizuje vlasovou pokožku. Přirozeně čistí vzduch a má antiseptické účinky. Prokrvuje tkáně a má komplexní účinek na tělo a mysl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostlinné silice Kosodřevina (Pinus mugo) má vliv na prohřívání organismu, stav dýchacích cest, uvolňuje svalovou ztuhlost a celkově je přínosem pro zralý organismus, obzvlášť v zimních měsících. 

Co je silice Kosodřevina

Výtažek silic Kosodřeviny je ideálním přírodním koktejlem pro vaši dobrou pohodu. Je pomocníkem pro boj s chladem okrajových oblastí těla, pocitem únavy, navozuje pocit relaxace. Má pozitivní vliv na dýchací cesty, pleť a přírodní cestou řeší problémy se svalovou ztuhlostí.

Silice nejsou léčebným prostředkem, neléčí záněty ani jiné zdravotní problémy, které se léčí klasickými medicínskými postupy. Mohou ale přispět k navození pohody, zmírnění příznaků. Dlouhodobý zdravotní stav vždy konzultujte se svým lékařem, aromaterapie s pomocí silic je pouze doprovodnou podpůrnou metodou, jak si ulevit od příznaků. Kombinací aplikace silic a dalších metod se tělo stává odolnější a psychicky v pohodě. Účinek klasických postupů může být díky využití silic dlouhodobější. Používání silic vede k tomu, že se váš imunitní systém a psychická odolnost dostávají na silnější úroveň, což může zabránit dalším problémům.

Použití: K masáži na kůži použijte v ředění 1:100 (odpovídá 24 kapkám na 100 ml oleje). Pro osvěžení pokožky přidejte do koupele 10–15 kapek. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Nepoužívejte před následným opalováním.

Všeobecná upozornění: Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro děti.

Nepoužívejte neředěné! Používejte pouze v určeném účelu uvedeným postupem. Pokud jste měl/a dříve alergie, před použitím směs otestujte na předloktí. Jen pro zevní použití. Neužívejte vnitřně!

Objem balení: 10 ml

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava