Levandule

299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

100% silice, která se získává destilací z květů, má uklidňující a relaxační vlastnosti. Vyrovnává emoce, její síla snižuje stres a úzkost, je skvělým spánkovým pomocníkem. Je to jeden z nejúčinnějších éterických olejů při všech dýchacích potížích. Čistí vzduch (má vynikající antiseptické účinky). V koupeli prokrvuje pokožku a zmírňuje bolesti svalů a kloubů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostlinné silice Levandule jsou dlouhodobě velmi oblíbené jako pomocník pro navození spánku a také proto, že je nesnášejí moli. Výborně se proto pár kapek silice na kapesníku hodí jako doplněk do šatníku. Jinak se levandulové silice používají pro navození klidného a relaxačního stavu, má antiseptické účinky a perfektně prokrvuje. Působí antidepresivně a pročišťuje myšlenky. 

Co je silice Levandule

Výtažek silic Levandule je jedinečným a dlouhodobě známým přírodním pomocníkem pro navození pozitivní nálady, pročišťuje vzduch v místnosti a působí antidepresivně. Obsahuje 100 různých chemických komponentů, především terpenů. Užívá se v lékařství, kosmetice a aromaterapii; má protizánětlivé, antiseptické a repelentní účinky. Používá se též v podobě pot-pourri.

Silice nejsou léčebným prostředkem, neléčí záněty ani jiné zdravotní problémy, které se léčí klasickými medicínskými postupy. Mohou ale přispět k navození pohody, zmírnění příznaků. Dlouhodobý zdravotní stav vždy konzultujte se svým lékařem, aromaterapie s pomocí silic je pouze doprovodnou podpůrnou metodou, jak si ulevit od příznaků. Kombinací aplikace silic a dalších metod se tělo stává odolnější a psychicky v pohodě. Účinek klasických postupů může být díky využití silic dlouhodobější. Používání silic vede k tomu, že se váš imunitní systém a psychická odolnost dostávají na silnější úroveň, což může zabránit dalším problémům.

Použití: K masáži na kůži použijte v ředění 1:100 (odpovídá 24 kapkám na 100 ml oleje). Pro osvěžení pokožky přidejte do koupele 10–15 kapek. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Nepoužívejte před následným opalováním.

Všeobecná upozornění: Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro děti.

Nepoužívejte neředěné! Používejte pouze v určeném účelu uvedeným postupem. Pokud jste měl/a dříve alergie, před použitím směs otestujte na předloktí. Jen pro zevní použití. Neužívejte vnitřně!

Objem balení: 10 ml

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava