S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Rozmarýn

229 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

100% silice, která se získává z rozmarýnu lékařského, stimuluje nervovou činnost, povzbuzuje, příznivě působí na migrénu. Rozmarýnové silice se získávají parní destilací kvetoucí rostliny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostlinné silice Rozmarýn zlepšují krevní oběh a snižují pocit chladu v končetinách. Je velmi vhodné přidávat je do koupele k celkové relaxaci. Snižují bolest při revmatismu a dně. Silice jsou silným antioxidantem. Rozmarýn má poměrně razantní působení, proto nepoužívat u dětí a v těhotenství.

Co je silice Rozmarýn

Výtažek silic Rozmarýn je vhodný doprovodně pro eliminaci bolesti při ztuhnutí pohybového aparátu, při revmatismu a dně. Je silným antioxidantem, který potřebuje každý organismus i preventivně. Silice působí jako životabudič, osvěžuje vzduch, případně je vhodný do koupele. Je pomocníkem při potřebě koncentrovat se například při jízdě autem nebo studiu. Prokrvuje organismus, brání prochlazení. Je ideální jako doplněk do koupele.

Silice nejsou léčebným prostředkem, neléčí záněty ani jiné zdravotní problémy, které se léčí klasickými medicínskými postupy. Mohou ale přispět k navození pohody, zmírnění příznaků. Dlouhodobý zdravotní stav vždy konzultujte se svým lékařem, aromaterapie s pomocí silic je pouze doprovodnou podpůrnou metodou, jak si ulevit od příznaků. Kombinací aplikace silic a dalších metod se tělo stává odolnější a psychicky v pohodě. Účinek klasických postupů může být díky využití silic dlouhodobější. Používání silic vede k tomu, že se váš imunitní systém a psychická odolnost dostávají na silnější úroveň, což může zabránit dalším problémům.

Použití: K masáži na kůži použijte v ředění 1:100 (odpovídá 24 kapkám na 100 ml oleje). Pro osvěžení pokožky přidejte do koupele 10–15 kapek. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Nepoužívejte před následným opalováním.

Všeobecná upozornění: Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro děti.

Nepoužívejte neředěné! Používejte pouze v určeném účelu uvedeným postupem. Pokud jste měl/a dříve alergie, před použitím směs otestujte na předloktí. Jen pro zevní použití. Neužívejte vnitřně!

Objem balení: 10 ml

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava