S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Skořice

189 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

100% silice, která voní létem i vánočními svátky. Skořice je aromatická kůra skořicovníků, stálezelených tropických stromů. Je i léčivá, vyrábí se z ní silice, tinktury, olej. Má skutečně silnou sladkou a kořeněnou vůni. Signifikantní značku, díky které může některým uživatelům připadat i nepříjemná. Skořicové silice jsou považovány za jeden z nejsilnějších antimikrobiálních esenciálních přípravků. Jen jejich inhalace stimuluje trávení a krevní oběh, podporuje imunitní systém. Jsou jedinečným osvěžovačem vzduchu. Esenciální olej ze skořice, taktéž její silice, jsou mimořádně silné a měly by být používány opatrně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostlinné silice Skořice upravují dlouhodobě přístup a chuť k jídlu, navozují příjemnou atmosféru, působí stimulačně a afrodiziakálně. Silice uvolňují křeče, zabraňují pocení a prokrvují spodní vrstvu epidermis. Mají také repelentní účinek, antiseptické účinky, jsou vhodné k inhalaci při dýchacích obtížích. Prohřívají pokožku a jsou vhodná do masážní emulze při boji s celulitidou.  

Co je silice Skořice

Výtažek silic Skořice má antiseptický účinek, mohou napomáhat hojení ran i zklidnění psychiky. Zároveň působí afrodiziakálně a povzbuzují mozek i tělo k dalším výkonům. Jejich inhalace může vzbuzovat chuť k jídlu. Odkud se bere? Ze Skořicovníku cejlonského (latinsky Cinnamomum zeylanicum). Obsahuje silici, jejíž složkou je eugenol, felandren, thymol, dále pak sliz a třísloviny. Silice má antibakteriální účinky.

Použití: K masáži na kůži použijte v ředění 1:100 (odpovídá 24 kapkám na 100 ml oleje). Pro osvěžení pokožky přidejte do koupele 10–15 kapek. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Nepoužívejte před následným opalováním.

Všeobecná upozornění: Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro děti.

Nepoužívejte neředěné! Používejte pouze v určeném účelu uvedeným postupem. Pokud jste měl/a dříve alergie, před použitím směs otestujte na předloktí. Jen pro zevní použití. Neužívejte vnitřně!

Objem balení: 10 ml

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava