S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Curapil DUO - 90 tablet

1 998 Kč –39 %
Curapil DUO - 90 tablet
1 998 Kč –39 % 1 199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Proč jen snít o nádherných a zdravých vlasech, když se vám s Curapil DUO všechna přání promění v každodenní realitu? A netýká se to jenom vlasů! K našim nejprodávanějším tabletám Curapil Original jsme totiž přidali rovnou pětici dalších ryze přírodních složek, které se postarají o proměnu vašich nehtů a vlasové pokožky! Tak už nehledejte dál – recept na zářivé, bohaté a zdravé vlasy spolu s pevnými a krásnými nehty jste právě našla.

Vyzkoušejte náš nejnovější doplněk stravy a zažijte i vy #curapileffect. V každém balení se nachází 3měsíční kúra = 90 tablet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okouzlete sebe samotnou i své okolí. Bohaté, zdravé a krásné vlasy nejsou výsadou jen vyvolených – i vy takové můžete mít! Už za pár týdnů s Curapil DUO tabletami poznáte, co znamená #curapileffect. O tom, že naše tablety fungují, svědčí desetitisíce spokojených zákaznic a 98% hodnocení.

Receptura tablet Curapil DUO vychází z našich nejprodávanějších tablet Original. Jedinečné složení se nám podařilo ještě vylepšitdoplnili jsme do něj 5 blahodárných látek pro celé tělo. Nesejde na tom, s jakými problémy se trápíte. Jestli máte vlasy poškozené, mastné nebo vám vypadávají. Vitamíny DUO jsme vytvořili pro všechny, které chtějí se svými problémy rychle a účinně skoncovat. Jsme totiž přesvědčeni, že každá z vás si zaslouží mít takové vlasy, nehty a pokožku, na které může být náležitě hrdá.

Objednejte si tříměsíční balení Curapil DUO vitamínů a zamilujte se do nich. Změní vám totiž život, a to hned z několika důvodu.

Účinky Curapil DUO:

Jedna tableta plná těch nejdůležitějších vitamínů, minerálů a aminokyselin nejen pro vlasy, ale také pro nehty a vlasovou pokožku. To je výsledek vylepšení našich nejpopulárnějších Curapil tablet Original o pět speciálně vybraných látek – výtažek z kopřivy, selen, zinek, biotin a bambusovou vlákninu. Vše v tom nejčistším složení pro mimořádně efektivní účinek.

O co se Curapil DUO postará a kdy půjdou vidět výsledky:

První viditelnou přeměnou projdou vaše nehty. I díky pěti nově přidaným přírodním látkám se vám přestanou třepit a lámat.

Zhruba po měsíci si všimnete prvních změn na svých vlasech – díky perfektní kombinaci látek předejdete obtížím, kterým jste dříve musela čelit – svědění, lupům nebo vypadávání vlasů.

Za dva měsíce nejen poznáte, že jsou vaše vlasy na první pohled zdravější a na dotyk pevnější, ale také si všimnete, že vám rostou úplně nové vlasy, a to po celé vlasové pokožce.

Užívání Curapil Original tablet: 

Tablety užívejte jednou denně, ideálně po jídle. Jestli to bude po snídani, obědě či večeři, necháme na vás. Čím pravidelněji (bez vynechaných dnů) je však budete brát, tím rychleji se dostaví #curapileffect.

Obsah balení:

  • 90 tablet Curapil DUO – určeno na 3 měsíce užívání

Složení tablet:

Co jsou vůbec Curapil DUO zač? Do našich nejprodávanějších vitamínů na vlasy Curapil Original jsme přidali rovnou pětici funkčních, výhradně přírodních látek, které účinnost původního složení posouvají na novou úroveň. Nejenže vylepšují působení původních tablet na vlasy, ale doplňují je o látky, které už za pár týdnů uzdraví a zpevní i vaše nehty.

Curapil_DUO_tablety_infografika_na_web

Jaké složky zůstaly z Curapil Original tablet?

  • Hlíza rostliny topinambur, která je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů prebiotik, bílkovin a minerálních látek. Právě topinambur tak ovlivňuje růst a kvalitu vlasů i nehtů, ale rovněž i správné fungování imunitního systému, trávení, ledvin či jater.

  • Odhořčené pivovarské kvasnice jsou v původní receptuře tablet Original základním stavebním kamenem. Jsou mimořádně bohatým zdrojem bílkovin, minerálů, jako je železo, fosfor či měď a především tolik důležitých vitamínů skupiny B. Kromě podpory růstu vlasů a nehtů jsou důležité pro správné trávení organismu a jeho obranyschopnost.

  • Pouze z rostlinných zdrojů získané aminokyseliny L-methionin a L-cystein jsou posledním dílkem ve složení tablet Curapil Original. A proč právě tyto dvě aminokyseliny? L-cystein se podílí na tvorbě pro vlasy tak důležitého keratinu. Právě s jeho pomocí dochází ke zpevnění vlasů a podpoře jejich růstu. L-methionin zase ovlivňuje jejich lámavost a obecně schopnost regenerace. 

A jakých 5 látek jsme k nim přidali a proč? 

  • Výtažek z kopřivy. Ta má mimořádnou schopnost pročišťovat organismus a krevreguluje hladinu cukru v krvi a podporuje látkovou výměnu v těle. Právě dostatečným prokrvením vlasových folikul dochází k růstu (nových) vlasů.
  • Zinek, esenciální minerál, který ovlivňuje více než 300 biochemických reakcí v těle, je další na seznamu látek, které jsme do Curapil DUO přidali. Stejně jako selen chrání buňky před působením volných radikálů, hojí rány a má protizánětlivé účinky. Mimo jiné hraje zásadní roli při syntéze DNA a produkci bílkovin. Za jeho účasti probíhá růst nejen svalů, ale celého těla – včetně vlasů a nehtů.
  • Selen. Ten hraje pro tělo bezesporu jednu z nejdůležitějších rolí. Podporuje totiž více než 25 na sobě závislých enzymů. Ty pomáhají například s obranyschopností organismu, ovlivňují správnou funkci štítné žlázy nebo napomáhají zdravému stavu vlasů a nehtů. Selen je také známý jako blokátor volných radikálů, které způsobují mimo jiné předčasné stárnutí organismu.
  • Biotin, též známý jako vitamín H nebo také „vitamín krásy“, napomáhá k normální činnosti nervové soustavy a má přímý vliv na kvalitu spánku. Pokud ho máte v těle nedostatek, poznáte to zhoršující se kvalitou vlasů a nehtů, změnou nálad, častou únavou či bolestí svalů. Těchto příznaků se ale nemusíte obávat, biotinu jsme dali do našich vitamínů dostatek.
  • Bambusová vláknina. Látka, bez které by měly ostatní složky tablety jen stěží takovou účinnost. Bambusová vláknina totiž reguluje střevní mikroflóru a podporuje trávení. Právě tím pomáhá ke vstřebávání ostatních látek, a přispívá tak k celkové pohodě organismu.

Garance spokojenosti

Díky vývoji i výrobě v České republice si celý výrobní proces pečlivě hlídáme. To nám umožňuje zaručit maximální účinnost složení, k němuž jsme dospěli letitým výzkumem. I proto máme desetitisíce zákaznic, které po dvouměsíční kúře zaznamenaly viditelné zlepšení v kvalitě svých vlasů. A pokud se váš sen o nádherných vlasech nevyplní, nabízíme vám vrácení peněz v rámci našeho programu Garance spokojenosti.

Pro maximální péči o svoje vlasy doporučujeme…

Jste odhodlaná pro skutečnou vlasovou proměnu? Té docílíte komplexní péčí nejen vitamíny, minerály a aminokyselinami zevnitř, ale také péčí zvenku. Proto doporučujeme souběžně s tabletami používat náš přírodní šampon s kondicionérem. Kofein, který je v šamponu obsažen, stimuluje vlasové kořínky, a tak podporuje růst vlasů. Naopak keratin v kondicionéru dodává vlasům potřebnou hydrataci a pomáhá jim ke zdravému vzhledu. 

Po umytí naneste do vlasů naše regenerační sérum s kyselinou hyaluronovou, keratinem a hydratačními oleji a jeho uzdravující účinky se postarají i o silně zničené konečky. A pokud chcete docílit celkového posílení vlasů a snadnějšího rozčesávání, používejte pravidelně náš Curapil vyživující sprej

Důležité informace na závěr

Tablety jsou zdravotně nezávadné – jsme držiteli Certifikátu zdravotní bezpečnosti vydaného Státním zdravotním ústavem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tablety skladujte mimo dosah dětí v suchu a v teplotách do 30 °C. Curapil tablety jsou také vhodné pro diabetiky.

Denní dávka obsahuje: Topinambur hlíznatý sušený – 250 mg, Pivovarské kvasnice sušené – 100 mg, L-methionin – 50 mg, L­-cystein – 50 mg, Vitamín B5 – 35 mg (580 %*), Extrakt kopřivy dvoudomé – 30 mg, Selen – 40 μg (72 %*), Zinek – 3 mg (30 %*), Vitamín B6 – 5,50 mg (390 %*), Biotin – 2000 μg (4000 %*).

*Referenční hodnota příjmu.

Kompletní složení: Topinambur hlíznatý sušený, Pivovarské kvasnice sušené, L-methionin, L-cystein, Pantothenát vápenatý, Extrakt kopřivy dvoudomé, Selenové kvasnice, Citronan zinečnatý, Pyridoxin hydrochlorid, Biotin, Mannitol, Bambusová vláknina, Extrakt z červené řepy, Stearan hořečnatý.