Dokonale nedokonalý drdol snadno a rychle

Dokonalenedokonalycover

 

„Messy bun“ neboli nepořádný drdol není jen praktickým účesem hospodyněk, ale prorazil i na červené koberce. Přečtěte si naše tipy, jak vykouzlit dokonale nedokonalý drdol.

Perfektní drdol za každé situace

Situace číslo jedna: Vaříte večeři a potřebujete si sepnout vlasy. Ledabyle si je zamotáte a svážete gumičkou – a perfektně rozcuchaný drdol je na světě.

Situace číslo dvě: Chystáte se na rande a chcete si na hlavně vytvořit ten skvělý „messy bun“, který se vám včera doma tak povedl. Hodinu stojíte u zrcadla, ale výsledek se tomu včerejšímu nepodobá, ani kdybyste přimhouřily obě oči.

Taky se v tom poznáváte? Máme pro vás tři návody, díky kterým bude vás drdol vždy dokonale nedokonalý.

1.      Copatý drdol pro vlasy bez objemu

Pokud vám příroda nenadělila husté a objemné kadeře, nezoufejte. Máme pro vás tip, jak vytvořit nadýchaný drdol plný objemu. Vlasy si uvažte do culíku a upleťte točitý cop. Prameny z copu lehce povytáhněte – tím nabyde na objemu a celý cop pak zamotejte do drdolu. Voilà, máte hotovo.

 objemnydrdol

Zdroj: Pinterest.com, Kristine Shannon

 

2.      Drdol s pomocníkem

Nebojte, nemusíte k asistenci přemlouvat přítele ani kamarádky. Stačí vám jednoduchá pomůcka – výztuž, která dodá drdolu správný tvar. Ještě ji doma nemáte? Nevadí, seženete ji v kdejaké drogerii. Pokud nemáte cestu kolem obchodu a chcete mít drdol hned, využijte ponožku. Ponožce jednoduše ustřihněte špičku a zarolujte ji do tvaru donutu.

Jak z výztuže vytvořit drdol? Mrkněte na návod a trendy účes je za chvíli na světě.

drdolspomocnikem

Zdroj: Pinterest.com, hairsea.com

 

3.      Vteřinový drdol

Nejrychlejší trik jsme si nechaly na konec. Jak na něj? Chytněte vlasy, zamotejte je a výsledný drdol připněte pinetkami.

Vteřinový drdol chce trochu cviku. Ze začátku se vám možná nepodaří podle představ, ale až získáte ten správný grif, zamilujete si ho pro svou jednoduchost a rychlost.

 

vterinovydrdol

Zdroj: Pinterest.com, elleuk.com

Vyhrajte si

Aby byl krásný účes, musí být krásné i vlasy. Nezapomínejte proto na kvalitní péči, kterou jim dáte Curapil kúrou. Nebaví vás nosit stále stejný účes? Drdoly můžete různě upravovat a vylepšovat. Co říkáte třeba na malý drdůlek na vrchu hlavy?

 

halfbun

Zdroj: Pinterest.com, bmodish.com