Probuďte vlasy ze zimního spánku

Zima je oficiálně za námi. Je čas prozkoumat škody, které na vašich vlasech napáchala. Jak dostanete vlasy opět do formy? Přečtěte si naše tipy.

jaro_cover

Nechte je dýchat

Po dlouhé zimě, kdy jste vaše kadeře skrývaly pod čepicemi a barety, je čas nechat jim volnost. Odpočine si zejména vaše vlasová pokožka.

Jděte na to zevnitř

Nezapomeňte, že vaše vlasy jsou i odrazem vaší životosprávy. Omezte tučná jídla, která vás během zimy tak lákala a zařaďte do svého jídelníčku více zeleniny, ovoce a ryb.

zdrava_strava

Zastřihněte konečky

Nechala vám zima na památku roztřepené a zničené konečky? Bez slitování se jich zbavte. Vaše vlasy budou jako znovuzrozené a vaše hlava o něco lehčí.

Masáž, prosím

Když už budete u kadeřnice, dopřejte si masáž vlasové pokožky, která probudí k životu vlasové cibulky. Jednoduchou masáž zvládnete i doma. Chopte se kartáče a krouživými pohyby postupujte od spánku k temeni hlavy. Několikrát kroužení opakujte. Nezapomeňte na správnou relaxační atmosféru, kterou si snadno utvoříte pomocí svíček nebo aromalampy.

Vyměňte vlasové přípravky

Výživné regenerační šampony a antistatické přípravky můžete konečně odložit. Je čas na změnu. Co třeba vyzkoušet přírodní šampon Curapil, který je plný přírodních přísad. Kombinace kofeinu, arganového oleje a extraktu z aloe vera zaručeně probudí vaše vlasy ze zimního spánku.

57

Detoxikujte

Zbavte vlasy toxinů a stopových prvků, které jim nesvědčí. Pořiďte si speciální vlasové detoxikační přípravky, nebo si udělejte zábal ze surovin, které najdete doma. Co budete potřebovat ? Dva zralé banány, lžíci olivového oleje, lžíci kokosového oleje a lžíci medu. Vše umíchejte do kašovité směsi, naneste na mokré vlasy a nechte 5 minut působit. Potom masku důkladně smyjte.

Dejte vlasům druhý dech

Jak? Pomocí Curapil kúry, která nastartuje růst vašich vlasů a dodá jim vše, co potřebují, aby byly zdravé a plné života. Stačí jedna tabletka denně a brzy pocítíte rozdíl.

800_1782

 

Jak jsou na tom po zimě vaše vlasy? Napište nám do komentářů na Facebooku.