Bioaktivní mořský kolagen Curapil

599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
1.3.2024

Už dávno neplatí rovnice, že čím jste starší, tím více máte vrásek. Elixír mládí, jak se kolagenu přezdívá, vám pomůže ke kráse od hlavy až k patě. Zamilujete si ho hned z několika důvodů – vypne vaši kůži, posílí a zpevní vaše vlasy a nehty a dokonce působí preventivně proti bolestem svalů, šlach a kloubů! Tyto účinky se však projeví, jen když je získán z těch nejkvalitnějších zdrojů a užíváte ho v té nejčistší podobě.

Curapil Bioaktivní mořský kolagen jsme proto zachovali v tom nejryzejším složení bez sladidel a konzervantů, abyste jeho účinky naplno pocítila na celém těle. Pyšní se nejlepší vstřebatelností ze všech druhů kolagenu, a navíc si ho můžete přimíchat do jakéhokoli nápoje – je totiž bez chuti a má neutrální vůni.

Denní dávka obsahuje 5000 mg kolagenu té nejvyšší kvality.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolagen má jednu z nejdůležitějších funkcí v našem těle – zpomaluje stárnutí. Úbytku elixíru mládí se ale během života nevyhneme. Od 25. roku věku jeho tvorbu náš organismus zpomaluje a od 40. roku ji úplně zastaví. Dodejte sílu svému tělu v boji proti stárnutí – nikdy to nebylo jednodušší. Zamilujte se do účinků čistého přírodního kolagenu.

Žádný z našich produktů neděláme napůl a nejinak tomu bylo i při zpracování mořského kolagenu. Patentovanou metodou hydrolýzy jsme dospěli ke kolagenu v té nejvstřebatelnější, a tak i nejefektivnější formě. A aby váš organismus dostal pouze to nejpotřebnější, nepřidali jsme do něj žádná ochucovadla, sladidla ani konzervační látky. Efektivní zpomalení stárnutí tak máte na dosah ruky!

Kolagen_grafika_v1

Při pravidelném užívání se vaše tělo promění jako mávnutím kouzelného proutku. Nehty se přestanou třepit a budou pevnější než kdy dřív. Vlasům navrátíte lesk a vitalitu a pleť bude zářit mládím. Účinky kolagenu ale pocítíte nejen na své kráse. Posílí i klouby, zuby a celý pohybový aparát. Je to všestranný pomocník, díky kterému se budete cítit mladší i o desítky let.

Kolagen_grafika_v2

Balení:

  • 150 gramů čistého bioaktivního mořského kolagenu bez jakýchkoli dalších příměsí (30 dávek)

Složení:

  • Hydrolyzovaný rybí (mořský) kolagen typu I a III získaný z těch nejkvalitnějších zdrojů.

Dávkování:

  • Rozmíchejte 1 odměrku (5 g) Curapil Bioaktivního mořského kolagenu v 200 ml vody. Díky neutrální chuti i vůni si ho ale vychutnáte i v ranním džusu nebo odpoledním vychlazeném čaji. Denní dávka obsahuje 5000 mg kolagenu té nejvyšší kvality.

Skladování:

  • Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Ke kolagenu doporučujeme…

Kolagen má úžasnou schopnost zvýšit účinnost každého doplňku stravy a vitamínů. Pokud máte problémy s pletí, zkombinujte mořský kolagen s kapslemi Curapil Intensive Skin Care, a znásobte tak jejich efekt. Trápíte-li se s kvalitou vlasů, pomůže vám náš bestseller Curapil Original a pro podporu růstu nejen vlasů, ale i nehtů pak vyzkoušejte tablety Curapil DUO. Pro posílení efektivity kolagenu sáhněte po Vitamínu C, který je nepostradatelný pro tvorbu a syntézu kolagenních bílkovin.

Všeobecná upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy