S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Báječný spánek bezlihová tinktura

299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Kvalita spánku je zásadním faktorem, který ovlivňuje spokojenost života. S ohledem na těžkou dobu i stres, který na nás útočí ze všech stran, je stále těžší si jej dopřát. Bylinná tinktura Báječný spánek je vyváženou směsí výtažků z léčivek a mikronutrientů, díky kterým se váš spánek stane kvalitnějším, což se projeví ve všech aspektech vašeho života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úspěšný den začíná probuzením po klidné noci naplněné nepřerušovaným klidným spánkem. Kombinace bylin v tinktuře Báječný spánek je vyváženou směsí, kterou potřebujete pro navození klidu, pohody, snížení tlaku, tedy dosažení rovnováhy těla i mysli.

Co je tinktura Báječný spánek?

Bylinný elixír z výtažků z kozlíku lékařského, šišáku bajkalského, meduňky lékařské, mučenky, chmele otáčivého, ženšenu je ideální kombinací, která zklidňuje. Je proto dobré tinkturu podávat vždy přibližně půl hodiny před ulehnutím. Díky relaxaci navozené výtažky bylin bude každý nový den příjemnější, optimističtější a noc klidnější bez zbytečného nočního vstávání.

Účinky tinktury Báječný spánek

Dokonale vyladěná směs bylin je jedinečným pomocníkem pro váš klidný spánek. Výtažek z chmele není vhodný pro konzumaci přes den, uvolňuje a uspává, tedy je skvělým pomocníkem pro klidný spánek. Kozlík lékařský neboli valeriána je po staletí známou bylinou, která zlepšuje trávení i usínání. Také je pomocníkem proti tenzním bolestem hlavy. Šišák bajkalský je považován za přírodní analgetikum. Mučenka a meduňka zklidňují nervový systém, jsou klasickými středoevropskými bylinkami pro klidný spánek.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo tinkturu Báječný spánek užívají?

  • Eliminace nespavosti
  • Posílení obranyschopnosti organismu
  • Relaxace organismu
  • Optimistická nálada
  • Duševní vyrovnanost

Tinktura Báječný spánek je perfektním koktejlem účinných bylin pro klidný spánek 

Výtažek z bylinné směsi v té nejčistší podobě je přesně tím, co potřebuje vyčerpaný člověk pro harmonické noci i pohodové dny. Díky nepřerušovanému klidnému spánku budou rána spokojenější, bez stresu.  Zregenerovaný organismus je připravený na další výzvy, což snižuje každodenní stres a jeho vliv na lidský organismus. Díky tinktuře Báječný spánek každý viditelně omládne.

Objem balení: 100 ml

Dávkování: 30-60 kapek před spánkem. Můžete přidat do studeného nápoje. 

Denní dávka obsahuje: Kozlík lékařský stand. extrakt – 80-160 mg, šišák bajkalský stand. extrakt – 80-160 mg, ženšen stand. extrakt – 60-120 mg, meduňka lékařská stand. extrakt – 50-100 mg, mučenka stand. extrakt – 50-100 mg, chmel otáčivý stand. extrakt – 50-100 mg.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Glycerin, voda, kozlík lékařský (Valeriana officinalis) standardizovaný extrakt z kořene (kyselina valerenová 0,8 %), šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) standardizovaný extrakt z kořene (baicalin 95 %), ženšen (Panax ginseng) standardizovaný extrakt z kořene (ginsenosidy 25 %), meduňka lékařská (Melissa officinalis) standardizovaný extrakt z květu (5:1), mučenka (Passiflora sp.) standardizovaný extrakt z květu (rozmarýnová kyselina 2 %), chmel otáčivý (Humulus lupulus) standardizovaný extrakt z šištice (flavony 5 %).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava