S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Green 3 150 tobolek

Novinka 2 + 1
399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Akce 2+1 zdarma

Při koupi tří kusů nových Zelených superpotravin Curapil zaplatíte pouze dva. Akce platí na libovolné kombinace produktů Chlorella, Mladý ječmen, Spirulina a Green 3.

Síla tří superpotravin v jediné tobolce. Green 3 spojuje výkon i účinek chlorelly, mladého ječmene a spiruliny. Green 3 je skvělým přípravkem pro posílení imunity a zvýšení energie organismu. 

  • Napomáhá detoxikaci organismu
  • Podporuje vitalitu organismu
  • Zlepšuje trávení
  • Bez konzervantů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spirulina, mladý ječmen a chlorela patří do skupiny superpotravin, které mají blahodárný vliv na lidské tělo. Spojení unikátních látek ze všech jedinečných rostlin pak podporuje kognitivní funkce mozku, zmírňuje projevy akné, je skvělým přípravkem pro navození pocitu uvolnění, který vede ke kvalitnímu spánku bez přerušování. Spirulina je řasa, která obsahuje bílkoviny, vitamín B, antioxidanty. Chlorella pomáhá, díky obsahu účinných látek, detoxikovat organismus a mladý ječmen je bohatý na živiny, antioxidanty a další látky, které podporují celkovou vitalitu a imunitní systém. Dohromady pak zlepšují fyzickou výkonnost.

Proč Green 3?

Jde o jedinečnou směs obsahující nesyntetické vitamíny, vlákninu, minerály, bílkoviny, antioxidanty, enzymy, chlorofyl, fytonutriční látky a další prvky prospěšné organismu. Chlorella, spirulina a mladý ječmen v ideálně vyvážené kombinaci představují cenný zdroj nutrientů a dohromady nabízejí podporu vitality, imunity a celkové pohody organismu.

Účinky:

Díky tobolkám budete přirozeně detoxikovat organismus, podpoříte trávení, může dojít k regulaci pH organismu – mladý ječmen má alkalizační vlastnosti. Spojení látek ze všech přípravků podporuje kognitivní funkce mozku. Eliminuje rozvoj akné a může fungovat jako přípravek pro uvolnění a navození kvalitního spánku.

Užívání:

Užívejte denně 4-6 tobolek, zapijte vždy dostatečným množstvím tekutiny.

Před užíváním Green 3 se poraďte se svým lékařem, zvláště pokud trpíte alergickými projevy, autoimunitním onemocněním, nebo dlouhodobě užíváte jakékoliv léky.

Obsah balení:

150 tobolek

Důležité informace na závěr:

Kompletní složení: Chlorella, Mladý ječmen, Spirulina, HPMC tobolka.

Denní dávka obsahuje: Chlorella – 400-600 mg, Mladý ječmen – 400-600 mg, Spirulina – 400-600 mg.

Všeobecná upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do
25 °C, mimo dosah dětí.

Kompletní složení: Chlorella – 400-600 mg, Mladý ječmen – 400-600 mg, Spirulina – 400-600 mg, HPMC tobolka.

Výrobce: SCE s.r.o., Englišova 49, 746 01 Opava