S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Garance spokojenosti

Už od počátku bylo naším cílem vytvořit produkty, které pomohou ženám bez rozdílu věku splnit si svůj vlasový sen. A to se nám díky přírodnímu složení, trpělivosti a píli opravdu povedlo. Krásným důkazem jsou všechny naše spokojené zákaznice, kterých je pořád více a více. Pravidelně nám chodí vaše krásné recenze, děkovné zprávy, spokojené fotky a doporučení, které nás vždy velmi potěší.

Když to prostě není ono

S našimi produkty je spokojených více než 97 % zákaznic. I přesto se ale může stát, že někomu nebudou zcela vyhovovat. Proto jsme vytvořili službu Garance spokojenosti. Díky ní nám můžete zaslat poštou nespotřebovanou kosmetiku nebo neotevřená balení tablet, která tak budou moci udělat radost někomu jinému. Vy získáte zpět peníze a produkty nového majitele. 

Garance spokojenosti se vztahuje na všechny naše produkty zakoupené na našem eshopu www.curapil.cz, konkrétně na:

Jak je to s vrácením peněz?

Po odeslání nevyhovujících produktů zpět vám vrátíme 100 % z jejich původní ceny. Podmínkou je, že kosmetika musí být pouze vyzkoušená (to znamená žádné zbytky na dně lahvičky :-)) a obal doplňků stravy musí být neporušen a originálně uzavřen. 

V případě, že jste zakoupili jeden z akčních balíčků (tablety + dárek v podobě produktu), můžete nám nerozbalený dárek zaslat s neotevřenými tabletami zpět. Pokud se vám ale dáreček zalíbil, můžete si jej ponechat. V takovém případě vám vrátíme částku odpovídající počtu neotevřených balení tablet sníženou o cenu dárku.

Jak na vrácení produktů?

Vložte produkty do krabice nebo do jiného bezpečného obalu, pečlivě uzavřete (například lepicí páskou) a pošlete Českou poštou nebo kurýrem na adresu: SCE s.r.o., Englišova 49, 746 01 Opava 

Balíček nám také můžete zaslat přes Zásilkovnu prostřednictvím služby "Mezi námi" a to buď na pobočku Zásilkovny Pekařská 3 (Pánské oděvy Frederick Collection), 746 01 Opava nebo přímo na naši adresu: SCE s.r.o., Englišova 49, 746 01 Opava.

Doporučujeme přiložit i kopii faktury či údaje o objednávce (jméno, číslo objednávky), abychom věděli, ke komu vrácený balíček přiřadit. 

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na čísle +420 553 034 178, e-mailem: info@curapil.cz nebo skrz naší Facebookovou stránku.