Curapil DUO - 90 tablet

1 998 Kč –20 %
Curapil DUO - 90 tablet
1 998 Kč –20 % 1 599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Nová přírodní péče o vlasy Curapil DUO s dvojím účinným složením. Vyživte své vlasy a dopřejte jim péči, kterou si zaslouží. Každá tableta obsahuje dvě originální receptury, které v sobě kombinují několik přírodních výtažků a vyváženou směs vitamínů a minerálů – selen, zinek, biotin. Dohromady vše tvoří originální českou formuli Curapil Complex, která působí blahodárně na vlasy, nehty i pokožku hlavy.

Vyzkoušejte náš nejnovější doplněk stravy a zažijte i vy #curapileffect. V každém balení se nachází 3měsíční kúra = 90 tablet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vylepšená péče o vlasy, nehty a vlasovou pokožku s ještě účinnějším složením

Doplněk stravy Curapil DUO s vylepšenou dvojí formulí Curapil Complex dodává tělu dostatek vitamínů a minerálů pro růst zdravých vlasů a pevných nehtů.

První vrstva tablet obsahuje naši původní recepturu Curapil, která sklízí mezi zákaznicemi velký úspěch již několik let. Abychom účinky tablet ještě více podpořili, přidali jsme druhou vrstvu obohacenou o 5 nových účinných látek = kopřivu, selen, zinek, biotin a bambusovou vlákninu.

Vylepšené tablety Curapil DUO tak poskytují komplexní a hloubkovou výživu pro vlasy, nehty a vlasovou pokožku. Všechny ingredience jsme vybírali pečlivě a s cílem doladit tablety k dokonalosti. Ve složení tak najdete jen opravdu účinné látky, které se navzájem perfektně doplňují.

Obsah balení

V 1 balení najdete 90 kusů tablet Curapil DUO, tedy vlasovou kúru na 3 měsíce.

Dávkování: 1 tableta denně po jídle (1 tableta = 900 mg, 4,2 kJ / 1 kcal) 

Složení tablet

Každá tableta obsahuje vyváženou směs rostlinných výtažků, vitamínů a minerálů. Základ tvoří naše originální receptura z topinamburových hlíz, aminokyselin a pivovarských kvasnic, které dodávají tělu celou řadu živin a minerálů. Navíc jsme obohatili tablety o další růžovou vrstvu obsahující 5 funkčních látek, které prospívají nejen vlasům, ale také nehtům a vlasové pokožce. Dohromady vše tvoří jedinečnou směs Curapil DUO:

  • Výtažky z kopřiv – Listy kopřiv jsou bohatým zdrojem vitamínů a minerálů, zejména vitamínu C, železa, hořčíku, flavonoidu (vitamínu P), draslíku, vápníku, nenasycených mastných kyselin a kyseliny křemičité. Výtažek z kopřivy pročišťuje organismus a krev, reguluje hladinu cukru v krvi a podporuje látkovou výměnu v těle. Kopřiva je také známá svými blahodárnými účinky na vlasy.
  • Selen – Spadá mezi důležité minerály, které se podílejí na významných procesech v těle. Selen ovlivňuje celou řadu enzymů a má pozitivní účinky na obranyschopnost organismu, štítnou žlázu a růst vlasů a nehtů.
  • Zinek – Patří mezi významné antioxidanty ovlivňující růst a dělení buněk. Zinek chrání buňky před působením volných radikálů a přispívá ke zdravé pokožce. Podporuje vidění, chuť i růst zdravých vlasů a pevných nehtů.
  • Biotin – Vitamín H, známý také jako biotin, je součástí mnoha živých buněk v těle. Napomáhá k normální činnosti nervové soustavy a má příznivý vliv na spánek i pohlavní ústrojí. Povzbuzuje růst vlasů a působí jako prevence před jejich vypadáváním.
  • Bambusová vláknina - Reguluje střevní mikroflóru a podporuje trávení. Tím pomáhá k dobrému vstřebávání ostatních látek a zároveň přispívá k celkové pohodě organismu. 

Kompletní složení: Topinambur hlíznatý sušený, Pivovarské kvasnice sušené, L–methionin, L–cystein, Pantothenát vápenatý, Extrakt kopřivy dvoudomé, Selenové kvasnice, Citronan zinečnatý, Pyridoxin hydrochlorid, Biotin, Mannitol, Bambusová vláknina, Extrakt z červené řepy, Stearan hořečnatý.

Denní dávka obsahuje: Topinambur hlíznatý sušený – 250 mg, Pivovarské kvasnice sušené – 100 mg, L–methionin – 50 mg, L­–cystein – 50 mg, Vitamín B5 – 35 mg (580 %*), Extrakt kopřivy dvoudomé – 30 mg, Selen – 40 μg (72 %*), Zinek – 3 mg (30 %*), Vitamín B6 – 5,50 mg (390 %*), Biotin – 2000 μg (4000 %*). *Referenční hodnota příjmu.

Co byste ještě měli vědět: Tablety jsou zdravotně nezávadné (jsme držiteli Certifikátu zdravotní nezávadnosti vydaného Státním zdravotním ústavem). Přesto nepřekračujte doporučené denní dávkování a tablety skladujte mimo dosah dětí, v suchu a při teplotách do 30 °C. Curapil tablety mohou konzumovat také diabetici a vegani. Mezi naše spokojené zákaznice patří i řada těhotných žen a maminek po porodu. Vždy ale doporučujeme konzultovat užívání doplňků stravy nejprve se svým ošetřujícím lékařem.

Zažijte i vy #curapileffect

Pomáháme ženám ke krásným a zdravým vlasům. S našimi produkty je spokojených více než 92 % zákaznic. Přečtěte si recenze našich klientek, které nám poslaly na náš Facebook: