Astaxanthin

599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.3.2023

Astaxanthin je jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Chrání tak buňky před oxidativním stresem a aktivně odbourává volné radikály. Tím mimo jiné zvyšuje obranyschopnost a podporuje normální funkci celého organismu. Je oblíbeným u sportovců, neboť zvyšuje energii, vytrvalost a snižuje únavu. Společně s omega-3 mastnými kyselinami, které jsou nezbytné pro zdravé fungování našeho těla, jde o nepostradatelný doplněk pro všechny, kteří jsou vystaveni zátěži moderní doby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Astaxanthin je vzácné přírodní barvivo ze skupiny karotenoidů, kterému je připisována celá řáda příznivých účinků na náš organismus. Nejčastěji se získává z řasy Haematococcus pluvialis, nachází se také v typicky zbarveném peří plameňáků, v humrech a krevetách, lososech či v dalších sladkovodních i mořských řasách. Jedná se o velmi silný přírodní antioxidant, tedy látku, která přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a působením volných radikálů. Pro své unikátní vlastnosti bývá astaxanthin označován doslova za molekulu budoucnosti. 

Jaké jsou účinky astaxanthinu?

  • potlačuje oxidační stres
  • podporuje přirozenou imunitu
  • napomáhá normální funkci svalů 
  • snižuje negativní dopad UV záření 
  • podporuje správnou činnost srdce a cév
  • zlepšuje poměr HDL a LDL cholesterolu 
  • působí proti únavě a zvyšuje sílu a výdrž

Kapsle jsme navíc obohatili o omega-3 nenasycené mastné kyseliny DHA (dokosahexaenovou) a EPA (eikosapentaenovou). Ty příznivě ovlivňují imunitní systém a většinu procesů v našem těle. Přispívají tak k normální činnosti srdce a ke správnému fungování celého mozku. Mimo to podporují zdravý zrak a normální funkci kloubů. Pozitivně působí v boji proti lupénce, ekzému či alergickým reakcím, které se projevují na kůži. Jsou vhodnou prevencí před kardiovaskulárními onemocněními, především před aterosklerózou či infarktem myokardu. Navíc zajišťují správné vstřebávání dalších účinných látek do organismu. Jejich nedostatek se může projevit zhoršenou kvalitou kůže, vlasů a nehtů, ale i zhoršenou pamětí a zrakem a celkově sníženou obranyschopností organismu.

Obsah balení: 60 kapslí

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně

Denní dávka obsahuje: Omega-3 olej – 450 mg (EPA 157,5 mg, DHA 112,5 mg), astaxanthin 4 mg.

Složení: Rybí olej s obsahem 35 % EPA (kyselina eikosapentaenová) a 25 % DHA (kyselina dokosahexaenová), přírodní astaxanthin 10% olej, želatina, glycerin.

Informace pro alergiky: Obsahuje rybí olej. 

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.