Astaxanthin

599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Astaxanthin je jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Chrání tak buňky před oxidativním stresem a aktivně odbourává volné radikály. Tím mimo jiné zvyšuje obranyschopnost a podporuje normální funkci celého organismu. Je oblíbeným u sportovců, neboť zvyšuje energii, vytrvalost a snižuje únavu. Společně s omega-3 mastnými kyselinami, které jsou nezbytné pro zdravé fungování našeho těla, jde o nepostradatelný doplněk pro všechny, kteří jsou vystaveni zátěži moderní doby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Astaxanthin je vzácné přírodní barvivo ze skupiny karotenoidů, kterému je připisována celá řáda příznivých účinků na náš organismus. Nejčastěji se získává z řasy Haematococcus pluvialis, nachází se také v typicky zbarveném peří plameňáků, v humrech a krevetách, lososech či v dalších sladkovodních i mořských řasách. Jedná se o velmi silný přírodní antioxidant, tedy látku, která přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a působením volných radikálů. Pro své unikátní vlastnosti bývá astaxanthin označován doslova za molekulu budoucnosti. 

Jaké jsou účinky astaxanthinu?

  • potlačuje oxidační stres
  • podporuje přirozenou imunitu
  • napomáhá normální funkci svalů 
  • snižuje negativní dopad UV záření 
  • podporuje správnou činnost srdce a cév
  • zlepšuje poměr HDL a LDL cholesterolu 
  • působí proti únavě a zvyšuje sílu a výdrž

Obsah balení: 60 kapslí

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně

Denní dávka obsahuje: Astaxanthin - 12 mg.

Složení: Astaxanthin, rostlinný olej, želatinová kapsle.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.