Multivitamínoví medvídci pro děti Curapil

349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Proměňte „fuj” a „nechci” v „mňam“ a „ještě”. To jsou totiž slova, na která je zvyklý kdejaký rodič, když se do svých dětí snaží dostat nějaké ovoce, zeleninu nebo vitamíny v tabletách. Proto jsme vytvořili gumové medvídky plné těch nejdůležitějších vitamínů a minerálů. Hravé pro dětskou duši, chutné pro dětský jazýček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postarejte se o to, aby vaše děti měly dostatek vitamínů A, B, C, D i minerálů jako zinek nebo selen. Stačí jim dát Multivitamínové medvídky Curapil. Budou se vám denně samy připomínat o další dávku vitamínů v podobě sladkosti”.

Když hravé a chutné vítězí

Multivitamínoví medvídci Curapil jsou kombinací základních a nejdůležitějších vitamínů a stopových prvků. V dětských očích stoupnou ještě o něco výš, když zjistí, že mají banánovou příchuť.

V multivitamínových medvících Curapil najdete: 

  • Vitamín A podporuje imunitní systém a hlavně zajišťuje, aby vaše děti viděly svět zdravýma očima.
  • Vitamín B3 udržuje kůži pružnou a pevnou. Zároveň má svou úlohu při svalové činnosti a udržování psychické pohody.
  • Vitamín B12 má zásadní roli při zajišťování správné funkce nervové soustavy. Podílí se rovněž na tvorbě červených krvinek.
  • Vitamín C je nezbytný nejen pro imunitní systém. Kromě zvýšení obranyschopnosti organismu před viry a bakteriemi má totiž i skvělé hojivé a regenerační účinky.
  • Vitamín D se stará o to, aby se vaše děti cítily celkově dobře. Podporuje totiž funkci imunitního systému, normální stav kostí a zubů nebo absorpci vápníku a fosforu. Doplňovat ho musíme obzvlášť v období, kdy je méně sluníčka. 
  • Zinek pomáhá k lepšímu stavu kostí, nehtů, vlasů, pleti a pokožky.
  • Kyselina listová je důležitá v období růstu – podporuje totiž chuť k jídlu. Mimo to se podílí na krvetvorbě.

Dávkování:

1 želé medvídek denně.

Skladování:

Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu, a to při teplotě do 25 °C.

Důležité informace na závěr:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Multivitamínoví medvídci Curapil nejsou určeni jako náhrada pestré stravy. Výrobek je určen pro děti od tří let. Těhotné a kojící ženy mohou užívat po konzultaci s lékařem.

Složení: Glukózový sirup, cukr, voda, želatina, kyselina askorbová, niacin, tokoferol, beta-glukan 1,3/1,6 D (z hlívy ústřičné), citronan zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid, retinol, kyselina listová, selenan sodný, biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin, kyselina citronová, nahrubo rozmixované borůvky, přírodní aroma, přírodní barvivo.

Denní dávka obsahuje: Vitamín C – 50 mg (63 %*), vitamín B3 – 8 mg (50 %*), vitamín E – 6 mg (50 %*), beta-glukan – 5 mg (**), zinek – 5 mg (50 %*), vitamín B6 – 600 μg (43 %*), vitamín A – 450 μg (56 %*), kyselina listová – 200 μg (100 %*), selen – 30 μg (55 %*), biotin – 12 μg (24 %*), vitamín D – 5 μg (100 %*), vitamín B12 – 1,2 μg (48 %*). *Referenční hodnota příjmu. **Není stanovena.

Obsah balení: 60 želé