5 let na trhu
5 let na trhu
Jsme s vámi již od roku 2016. Za tu dobu jsme získali desetitisíce spokojených zákaznic, kterým jsme pomohli ke krásnějším vlasům a pleti.
Český produkt
Český produkt
Všechny naše produkty vyvíjíme a vyrábíme v ČR a jsme na to hrdí. Do složení našich výrobků vkládáme veškerou péči a lásku, a to se odráží na jejich kvalitě.
Garance spokojenosti
Garance spokojenosti
Našim produktům 100% věříme. Pokud vám ale z nějakého důvodu nebudou vyhovovat, vrátíme vám peníze zpět. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě.
Horké novinky z Curapilu SLIDER

O Curapilu

Když se myšlenka promění v čin, většinou vznikne velký příběh. Nejinak tomu bylo i u nás. Chceme, aby naše produkty našim zákaznicím a zákazníkům opravdu pomohly a výsledky byly vidět v co nejkratším čase. Curapil, to jsou přírodní doplňky stravy a kosmetika pro krásné vlasy a pleť.

Na trhu jsme již 5 let a máme spousty spokojených zákaznic, což je pro nás velmi důležité. Péče o zákazníka je u nás prioritou a velmi si ceníme toho, že se k nám naše zákaznice rády vrací a že jim naše produkty pomáhají vyřešit problémy s pletí či vlasy. Daří se nám také držet 100% kvalita našich výrobků, což dokazují nejen Certifikáty zdravotní bezpečnosti, které jsme získali za naše doplňky stravy. Všechny naše produkty jsou vyvinuty a vyrobeny v ČR a většina z nich je vhodná pro těhotné a kojící ženy a také pro vegany.

o_curapilu