S kódem "CYBER" získáte od 28.11. do 4.12. slevu 15 % na veškerý sortiment!

Mějte pod čepicí aneb krásné vlasy i v zimě

Rády oživíte svůj zimní outfit stylovou čepicí? Máme pro vás 4+1 tipy, jak si zachovat krásné vlasy plné objemu i s pokrývkou hlavy.

Jak správněusušitvlasy

1.     Vlasy nabité elektřinou

Každá z nás to jistě zná. Přijdete z venku, sundáte si čepici a prásk. Vlasy se vám rozletí na všechny strany kvůli statické elektřině. Než sáhnete po speciálních vlasových přípravcích, vyměňte plastový hřeben za dřevěný. Máte poškozené a suché vlasy? Dodržujte pravidelný pitný režim. Snížíte tak jejich elektrizování.

2.     Správná čepice

Kapitolou samou o sobě je volba správné čepice. Vybírejte z jemných materiálů, skvělou volbou je třeba kašmír. Pokud vám jedna nestačí, nebo nechcete investovat do kašmíru, poohlédněte se po volnějších čepicích. Po sundání vaše vlasy nebudou zplihlé a omezíte i jejich maštění.

winter-690395_1920

3.     Copy, copy, copánky

Myslíte si, že nemá cenu pod čepici vlasy formovat do účesu? Omyl! Zkuste vlasy zaplést do copu. Nezáleží, jestli cop uděláte jeden vzadu nebo dva á la Pipi Dlouhá punčocha. Vlasy si tak zachovají objem a nebudou se lámat.

blur-1853957_1920

4.     Rychlý objem

Pokud se nechcete vzdát své milované čepice, která vás sice tlačí, ale vypadáte v ní úžasně, noste s sebou v kabelce suchý šampon. Malý zázrak ve spreji zbaví vaše vlasy mastnoty a dodá jim bleskurychlý objem.

Tip na závěr

Nezapomínejte na správnou péči. Používejte především přípravky na zvýšení objemu vlasů a občas sáhněte i po olejíčcích s antistatickými složkami, které zabrání nadměrnému elektrizování.