Curapil v těhotenství a při kojení: je vhodný i pro (nastávající) maminky?

 

„Můžu užívat tablety Curapil i v průběhu těhotenství nebo během kojení?” Právě tuhle otázku od vás dostáváme nejčastěji. A protože víme, že zdraví dítěte je pro maminku tím nejdůležitějším, přinášíme vám několik informací, které oceníte jak v těhotenství, tak po narození dítěte.

 

Zdraví z přírody pro všechny

Tablety Curapil užíváte už delší dobu a nechcete se krásných a zdravých vlasů vzdát ani během těhotenství? Nebo vás naopak změna hormonů v těhotenství o bohatou hřívu připravila a vy hledáte cestu, jak získat svůj ztracený objem vlasů zpět? Pro všechny případy platí totéž: tablety Curapil jsou 100% přírodní a zdravotně nezávadné. To znamená, že ať už miminko čekáte, nebo jste čerstvou kojící maminkou, Curapil vám, ani vašemu dítěti nijak neublíží. Právě naopak. Díky obsaženému topinamburu doplníte tělu potřebné bílkoviny a minerální látky, které nejen že podpoří růst a kvalitu vašich vlasů a nehtů, ale zajistí také správné fungování vašeho imunitního systému, ledvin a jater. O doplnění nezbytného komplexu vitaminu B se pak postarají pivovarské kvasnice a aminokyseliny podpoří tvorbu keratinu, který je pro vlasy a nehty doslova základem. O nezávadnosti tablet i pro těhotné a kojící, ale třeba i pro diabetiky, navíc svědčí Certifikát zdravotní bezpečnosti, který vydává Státní zdravotní ústav. 

 

TIP: Chcete svým vlasům a nehtům dopřát opravdu něco speciálního? Zkuste vylepšenou recepturu v tabletách Curapil DUO.

 

Maminkám na míru

Pokud ale pro sebe během těhotenství nebo kojení hledáte opravdu to nejlepší, sáhněte po tabletách Curapil MAMA. Najdete v nich základní Curapil recepturu obohacenou o tak důležitou kyselinu listovou. Ta nejen že snižuje riziko výskytu vrozených vad, ale také podporuje růst miminka a celkově napomáhá jeho správnému vývoji. Mimo to je důležitá pro krvetvorbu, a to jak maminky, tak dítěte. Ani přes bohaté složení tablet ovšem nezapomínejte na pravidelnou a pestrou stravu, stejně jako pravidelné návštěvy lékaře, který nejlépe posoudí, zda jsou pro vás tyto doplňky stravy vhodné. 

TIP: Pokud chcete během těhotenství nebo po porodu dostatečně pečovat i o svou pokožku, vyzkoušejte balíček sestavený všem maminkám na míru.

 

Vaše zkušenosti jsou tím nejcennějším

S našimi produkty je spokojených více než 95 % zákaznic, a to právě včetně těhotných a maminek po porodu. Získat zpět husté a zdravé vlasy a společně s nimi i své sebevědomí přitom není vůbec složité.

 

„Od té doby, co užívám Curapil, se má struktura vlasů změnila k lepšímu a o objemu ani nemluvím. Brala jsem je i v době kojení a jsem s nimi opravdu spokojená.“ maminka Jana

 

 

„Asi 3 měsíce po porodu mi začaly hodně vypadávat vlasy. Rozhodla jsem se pro tablety Curapil, které jsem měla již vyzkoušené. Jelikož jsou přírodní, tablety beru i při kojení. Opět nezklamaly. Po 2 měsících užívání vlasy přestaly trošku padat, ale hlavně zarůstají kouty a tvoří se nové a nové vlasy. Za sebe určitě doporučuji.“ maminka Aneta 

 

„Co se týče mých vlasů, během těhotenství jsem měla problém s lámáním a vypadáváním. Díky tabletkám MAMA, které pravidelně užívám, se mi neskutečně zlepšily a pomalu se vrací zase do normálu. Za mě je tohle skvělý pomocník a doporučuji.“ maminka Denisa

 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený ???????????????????????????????? (@dominikaposchlova)