Curapil v těhotenství a při kojení: Mohou jej užívat (nastávající) maminky?

Můžu užívat Curapil, když jsem těhotná/kojím?” Jeden z vašich nejčastějších dotazů, které na nás máte. Chápeme, že zdraví dítěte je pro maminku vždy na prvním místě, a právě proto jsme se rozhodli se na toto téma trochu rozepsat. Doufáme, že zodpovíme všechny vaše otázky týkající se užívání Curapilu v tomto krásném životním období.

 

100% přírodní a zdravotně nezávadné složení

Tablety Curapil mají čistě přírodní, rostlinné složení. Obsahují prášek ze sušených topinamburových hlíz, pivovarské kvasnice a aminokyseliny. Složení jsme jednoduše vyladili tak, aby co nejlépe pečovalo o krásu vašich vlasů a nehtů. Jedná se o 100% přírodní doplňky stravy.

Jsme také držiteli Certifikátu zdravotní nezávadnosti vydaného Státním zdravotním ústavem. Naše tablety jsou tedy zdravotně nezávadné a bezpečné.

 

Co na Curapil říkají ostatní maminky

S našimi produkty je spokojených více než 92 % zákaznic. Mezi ně patří i řada těhotných a maminek po porodu. V období těhotenství a čerstvě po porodu je hormonální hladina žen jako na horské dráze. Z toho důvodu mnohým maminkám padají vlasy více než obvykle. Curapil svým složením pomáhá dodat vlasům výživu a získat tak zpět husté a zdravé vlasy.

 

Od té doby, co užívám Curapil, se má struktura vlasů změnila k lepšímu a o objemu ani nemluvím. Brala jsem je i v době kojení a jsem s nimi opravdu spokojená.“ maminka Jana

Asi 3 měsíce po porodu mi začaly hodně vypadávat vlasy. Rozhodla jsem se pro tablety Curapil, které jsem měla již vyzkoušené. Jelikož jsou přírodní, tablety beru i při kojení. Opět nezklamaly. Po 2 měsících užívání vlasy přestaly trošku padat, ale hlavně zarůstají kouty a tvoří se nové a nové vlasy. Za mě určitě doporučuji.” maminka Aneta

 

Chcete vyzkoušet Curapil i vy?

Základní balení Curapilu obsahuje 60 tablet. Oproti jiným přípravkům stačí užívat 1 tableta denně, ideálně po jídle. Balení s 60 tabletami vám tak vydrží na 2 měsíce. Pravidelně navíc připravujeme zvýhodněné balíčky se 120 nebo i se 180 tabletami.

tablety_redesign

Prohlédněte si všechny naše produkty

 

Využít můžete také naši Garanci spokojenosti. V případě, že vám naše produkty nebudou vyhovovat, stačí nám je zaslat zpět a my vám vrátíme 100 % původní ceny. Více informací najdete na naší stránce Garance spokojenosti.